Zasady współpracy i dystrybucji programu Ferro CCTV™Do kogo skierowana jest oferta dystrybucji programu Ferro CCTV™ ?
Ofertę kierujemy do firm z branży IT, które zajmują się sprzedażą sprzętu i oprogramowania. Jeśli Państwa firma zna się na sprzedaży licencji i instalacji programów oraz dodatkowo może polecić klientowi odpowiednie do jego potrzeb kamery i sprzęt komputerowy, nasza oferta jest skierowana właśnie do Waszej firmy.


Zasady rozpowszechniania
Ferro CCTV™ jest licencjonowany na zasadach SHAREWARE. Oznacza to, że wersja instalacyjna dostępna na stronie Pobierz, to w pełni funkcjonalny program. W wersji niezarejestrowanej (bez klucza licencyjnego) występuje tylko jedno ograniczenie: program obsługuje tylko jeden kanał (jedną kamerę). Dla dystrybutorów sprzedaż oprogramowania na takich właśnie zasadach niesie ze sobą wiele korzyści. Główną z nich jest możliwość przetestowania lub zaprezentowania programu u siebie, jak i u potencjalnego klienta, bez konieczności ponoszenia żadnych kosztów.

Program w wersji Free wraz z materiałami pomocniczymi takimi jak: opisy, instrukcje, diagramy, może być przez Państwa udostępniany nieodpłatnie we własnych serwisach WWW lub na nośnikach CD/DVD. Wszystkie wymienione materiały można kopiować wyłącznie w celu promowania programu Ferro CCTV™. Materiałów nie można zmieniać bez pisemnej zgody FERRO Software.


Potencjalni klienci
Większość klientów zainteresowanych Ferro CCTV™ stanowią małe firmy, takie jak: sklepy, bary, apteki, kantory oraz większe przedsiębiorstwa produkcyjne i instytucje państwowe. Poszukują oni tańszych rozwiązań do monitoringu wideo, który pozwalałby wykorzystać do tego celu posiadany już sprzęt komputerowy, aby ograniczyć koszty. Problemem dla nich jest dobranie odpowiednich kamer i skonfigurowanie programu. Przykładowo: do monitoringu małego sklepu lub kantoru można zamiast drogich kamer i kart analogowych wykorzystać kamery USB. Tam, gdzie odległość komputera od kamery musi być większa, można zastosować kamery sieciowe (LAN lub WiFi). Klientom, którym zależy na bardzo dobrej jakości obrazy, można natomiast polecić karty DVR i odpowiednie kamery telewizji przemysłowej. Wszystkie te rozwiązanie można ze sobą łączyć, aby uzyskać jak najlepszy stosunek cena-jakośc.


Minimum formalności
Dystrybucję naszego oprogramowania mogą Państwo rozpocząć już teraz. Nie wymagamy podpisania umowy wstępnej. Państwa dane otrzymamy przy okazji pierwszego zamówienia.


Ceny i prowizje
Oferujemy 35% prowizję od każdej sprzedanej licencji!

Ferro CCTV™ jest sprzedawany w 3 wersjach: Home, Standard, Professional. Sugerowane ceny dla klienta końcowego podane są na stronie Kup teraz.


Mam klienta. Co dalej ? - Składanie zamówień
Wystarczy wejść na stronę zamówień i wypełnić formularz. W formularzu należy podać dane Państwa firmy. Będą one wykorzystane do wystawienia faktury. W polu UWAGI należy wpisać hasło "REDYSTRYBUCJA" oraz podać dane Państwa klienta (nazwę firmy, adres oraz NIP lub imię, nazwisko i adres). Dane klienta końcowego będą nam potrzebne do wystawienia licencji.

Po wysłaniu formularza należy wpłacić na nasze konto 65% ceny.

Natychmiast po otrzymaniu wpłaty wyślemy na Państwa e-mail, w formie załącznika, plik-klucz zawierający licencję. Plik ten są Państwo zobowiązani przekazać swojemu klientowi za pośrednictwem Internetu lub na jakimkolwiek innym nośniku.

Po kilku dniach otrzymają Państwo od nas pocztą tradycyjną fakturę VAT.


Certyfikat Ferro Software Partner Program
Dystrybutorzy, którzy w ciągu jednego roku kalendarzowego dokonają trzech wdrożeń systemu monitoringu opartego na Ferro CCTV™, mogą ubiegać się o uzyskanie statusu certyfikowanego dystrybutora firmy Ferro Software.


Pomoc techniczna
Jeśli będą mieli Państwo pytania związane z instalacja czy obsługą programu, otrzymają Państwo telefonicznie lub przez Internet fachową pomoc. Równocześnie Państwa klienci otrzymają od nas wsparcie techniczne tak samo, jak gdyby byli naszymi bezpośrednimi klientami.


Twoje propozycje współpracy
Jeśli mają Państwo inny pomysł na redystrybucję naszego oprogramowania lub chcieliby Państwo zaproponować nam inną formę współpracy, czekamy na kontakt.


Inne postanowienia
Zastrzegamy sobie prawo do odmowy współpracy bez podania przyczyn.
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszych zasad dystrybucji bez uprzedzenia.
Zastrzegamy sobie prawo do zmian cen oraz wysokości przyznawanych rabatów bez uprzedzenia.

FERRO Software on TwitterStrona zabezpieczona przy pomocy sieciowego systemu do backupu - Ferro Backup System
Copyright © 2000 - 2018 FERRO Software. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |Kontakt|